USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі та області майже 80 шкіл працюватимуть за змішаною формою навчання

У Запоріжжі та області майже 80 шкіл працюватимуть за змішаною формою навчання

Вчора, 23 травня, відбулось чергове засідання Ради оборони. На ньому було прийнято рішення про дозвіл 28 школам працювати за змішаною формою навчання.

Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.

З 1 квітня поточного року 51 школа, де вчиться 10 тисяч дітей, працює в змішаному форматі. Вчора було прийнято рішення, що учні ще 28 шкіл зможуть також вчитися офлайн.

Паралельно в Запорізькій області займаються будівництвом 10 підземних шкіл та ремонтом існуючих укриттів у навчальних закладах.

«Зараз займаємося будівництвом нових освітніх просторів з укриттями. Маю надію, що там заняття розпочнуться з початку навчального року. Наша мета надати дітям можливість навчатись в безпечних умовах. Для цього будуємо цілодобово», – написав Федоров.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», обласна влада планує збудувати 10 підземних шкіл. Відомо, що одна з них буде розташована в Хортицькому районі Запоріжжя. Також підземні школи можуть з’явитися в Біленьківській та Павлівській громадах.

Проєкти обласної команди з будівництва 5 підземних шкіл в Запоріжжі та Запорізькому районі вже погодило Міністерство освіти та науки України. Для облаштування укриттів та підземних шкіл Запорізька область може отримати 500 тисяч євро від благодійних організацій.

Під час робочого візиту до обласного центру Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України, зазначив, що Запорізькій області виділяють 500 тисяч гривень на ремонт та будівництво шкільних укриттів, щоб повернути до очного навчання якомога більше дітей.

Сучасний молодіжний центр планують відкрити у Запоріжжі


Читайте також:

Гатили з авіації, РСЗВ та артилерії: ворог завдав 376 ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0