USD: EUR:
... в Запорожье
Сучасний молодіжний центр планують відкрити у Запоріжжі

Сучасний молодіжний центр планують відкрити у Запоріжжі

Нині в Запоріжжі мешкає понад 200 тисяч молоді, чверть з яких – переселенці. Наразі в обласному центрі планують відкрити сучасний молодіжний центр.

Про це повідомила Вікторія Агєнтаєва, директорка комунального підприємства «Інститут розвитку міста Запоріжжя» під час молодіжного форму MEET-UP передає «Відбудова. Запоріжжя».

Міський молодіжний центр планують відкрити вже цього року. Вже почали роботи з реконструкції та створення сучасного молодіжного центру в рамках спільного проєкту ЮНІСЕФ, громади та молодіжної ради.

«Сьогодні ми б дуже хотіли, щоб саме молодь Запоріжжя долучилися до нас. Цей креативний, вільний та інклюзивний простір чекає на вас у якості керівника, членів молодіжної команди, учасників і організаторів молодіжних заходів, – розповіла Вікторія Агєнтаєва.

При співфінансуванні міста з ЮНІСЕФ в будівлі проведуть косметичний ремонт та придбають усі необхідні меблі.

«Від ЮНІСЕФ, як від головного партнера, ми вже отримали допомогу в розробці візуалізації, концепції та програмних заходах, які будуть реалізовуватися протягом цього року, – зазначила Вікторія Агєнтаєва.

ЮНІСЕФ надасть підтримку у фінансуванні заходів центру перші пів року, а також мінігранти на розвиток молодіжних ініціатив та проєктів.

У Запоріжжі з’явиться пам’ятна композиція присвячена полеглим захисникам: оголошено архітектурний конкурс


Читайте також:

Пошкоджено будинки людей: поліція показала наслідки російських ударів по Запорізькій області, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0