USD: EUR:
... в Запорожье
На території Павлівської громади Запорізької області може з'явитися підземна школа, — ВІДЕО

На території Павлівської громади Запорізької області може з'явитися підземна школа, — ВІДЕО

Дві школи Павлівської громади Запорізького району одними з перших у Запорізькій області започаткували змішане навчання. Сюди на уроки їздять понад 300 дітей із 11 населених пунктів, в тому числі із сусідньої області.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

«Школярі знаходяться у безпеці, спілкуються з однолітками, опановують шкільний матеріал «наживо». У наших планах — розширити можливість ходити до шкіл для якомога більшої кількості дітей у селах», — зазначив очільник ЗОВА.

За його словами, по Павлівській громаді стоять три задачі. Перша — побудувати підземну школу, яка стане безпечним освітнім осередком для дітей з декількох населених пунктів. Друга — забезпечити громаду автобусами для підвозу школярів. Третя — відремонтувати дороги між населеними пунктами.

Загалом у змішаному форматі здобувають освіту 10 тисяч дітей у 51 закладі Запорізької області. Глобальна мета на 2024 рік — зробити можливим офлайн-навчання ще для 50 тисяч дітей.

Нагадаємо, з 1 квітня 51 запорізька школа  працює в змішаному форматі. В обласному центрі планують збудувати щонайменше дві підземні школи у різних районах містаОдна з них знаходитиметься на території ліцею №99.

Запорізька область може отримати 500 тис. євро на меблі для укриттів та підземних шкіл


Читайте також:

Лише в половині шкіл Запорізької області можна пристосувати укриття для проведення занять, — Федоров

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0