USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на базі хабу «Платформа спільних дій» за підтримки Метінвесту розгорнули роботу «Пункту незламності», – ФОТО

У Запоріжжі на базі хабу «Платформа спільних дій» за підтримки Метінвесту розгорнули роботу «Пункту незламності», – ФОТО

У Запоріжжі на базі хабу «Платформа спільних дій» – найбільшого у місті простору соціальної взаємодії – за підтримки Метінвесту розгорнули роботу «Пункту незламності».

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Нагадаємо, з 23 листопада в Україні започаткували новий проект підтримки людей і розгорнули роботу більше чотирьох тисяч «Пунктів незламності», де українці у разі аварійного відключення електроенергії в результаті російських ракетних ударів зможуть безкоштовно і цілодобово отримати допомогу.

Такі пункти працюють при всіх обласних та районних адміністраціях, відділках поліції, а також при навчальних закладах тощо. У Запоріжжі міська влада розгорнула понад сто «Пунктів незламності». Крім того, 6 мобільних і 15 стаціонарних пунктів почали працювати на базі пожежно-рятувальних підрозділів обласного управління ДСНС.

Соціально відповідальний бізнес – Група Метінвест – також відгукнувся на заклик про створення «Пунктів незламності» і долучився до цієї ініціативи.

Генеральний директор «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Мироненко

«Перший такий пункт допомоги було організовано на базі хабу «Платформа спільних дій». Ми надали приміщення, придбали генератор, все необхідне, щоб цей пункт організувати — обігрівачі, печі-буржуйки нашого виробництва, надали запаси дрів. Тут є все для того, щоб люди могли з комфортом перечекати вимкнення світла: резервне джерело електропостачання, тепло, чай-кава, – зазначив генеральний директор «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Мироненко. – З початку війни ми багато працювали, що забезпечити безпеку працівників нашого підприємства. Для цього були облаштовані бомбосховища з електрогенераторами, їжею та всім необхідним. Зараз ми розширюємо фокус. «Пункт незламності» на базі «Платформи спільних дій» створений саме для потреб жителів Запоріжжя. І цей напрямок ми будемо розвивати».

У «Платформі спільних дій» для потреб громадян на випадок блекаута організовано 40 посадкових місць, санітарні кімнати, також можна випити чай-кафу та підзарядити електронні пристрої. У якості волонтерів – співробітники Метінвесту, які з початку повномасштабного вторгнення не вперше беруть участь у допомозі громадянам, постраждалим під час війни.

«Пункт незламності» у «Платформі спільних дій» відвідав голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух разом з народним депутатом Мусою Магомедовим.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух

«Ми закликали запорізький бізнес залучитися до створення на базі своїх підприємств «Пунктів незламності», якими б могли, щонайменше, користуватися співробітники та члени їхніх родин, допомагаючи один одному у важкі часи. Вже є такі, які відгукнулися на наше звернення і почали таку роботу, – зазначив голова Запорізької ОВА. – Сьогодні у «Платформі спільних дій» я побачив гарний приклад того, як має бути організована ця робота. Впевнений, що це підштовхне інших до активних дій, щоб створити такі зручні простори».

Як розповів очільник області, наразі на підконтрольній Україні території Запорізької області вже працює 122 «Пункти незламності», робота у цьому напрямку триває.

Народний депутат України Муса Магомедов

«Найбільш важливим у «Пунктах незламності» є електрогенератори та якісний безперебійний зв’язок, наявність тепла та води. Я бував у різних містах, бачив, як позитивні, так і негативні приклади в організації «Пунктів незламності». Залежить від того, хто і як цим займається. Хаб «Платформа спільних дій» – це гарний приклад, коли все було зроблено з душею, – зазначив народний депутат України Муса Магомедов. –  Ідея створення «Пунктів незламності» є дуже правильною. Але необхідно, щоб пунктів допомоги у разі відключення світла, тепло- та водопостачання було достатньо. Тому важливо, щоб підготовка до таких випадків тривала. Як волонтери, ми продовжуємо возити автомобілі на фронт, а тепер на цих авто ще і доставляємо генератори для «Пунктів незламності».

Адреса хабу «Платформа спільних дій» – вулиця Тургенєва, 29 (Олександрівський район Запоріжжя).

Нагадаємо, що вже працює спеціальний сайт – nezlamnist.gov.ua, – на якому розміщено мапу «Пунктів незламності» по всій країні.

У Запоріжжі облаштовують «пункти незламності», – ФОТО, ВІДЕО  


Читайте також:

В Україні розгорнули роботу більше чотирьох тисяч Пунктів Незламності

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0