USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі облаштовують «пункти незламності», – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі облаштовують «пункти незламності», – ФОТО, ВІДЕО

З 23 листопада у рамках всеукраїнського проєкту «Пункти незламності» у Запоріжжі та області на базі пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області почали працювати 6 мобільних і 15 стаціонарних пунктів.

Про це повідомляють у пресцентрі обласного управління ДСНС.

Головне призначення «пунктів незламності»: у разі аварійного відключення електроенергії стати осередком безпеки і захисту для українців. Локації гуманітарного прихистку функціонують цілодобово та безкоштовно у форматі тимчасового перебування.

Рятувальники, враховуючи максимальний спектр потреб сучасності, встановили у Пунктах незламності потужні генератори для забезпечення електроенергії, супутниковий інтернет, зарядні пристрої для гаджетів, чайники і мікрохвильовки для забезпечення побутових потреб, чай та продукти швидкого приготування, аптечки, ліжка для відпочинку.

До укомплектування пунктів долучилися волонтери і небайдужі громадяни. Приміром, Товариство Червоного Хреста України облаштовує у Пунктах дитячі куточки і організовує харчування найменших українців.

Релігійна громада обласного об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів надала продукти харчування, які стануть у пригоді людям, що приходитимуть у Пункти.

У випадку, якщо запоріжці приходитимуть з домашніми улюбленцями, на них чекатиме спеціальний корм і вода надані проєктом UPAW.

Вже працює спеціальний сайт – nezlamnist.gov.ua, – на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється. Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих «пунктів незламності» на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

У Запоріжжі міська влада розгорнула 107 «пунктів незламності»


Читайте також:

В Україні розгорнули роботу більше чотирьох тисяч Пунктів Незламності

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0