USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізька область направила 800 мільйонів гривень на обладнання і техніку для захисників Запорізького напрямку

Запорізька область направила 800 мільйонів гривень на обладнання і техніку для захисників Запорізького напрямку

За чотири місяці поточного року Запорізька область направила 800 мільйонів гривень на закупівлю обладнання і техніки для Сил оборони України на Запорізькому напрямку. Це вдвічі більше, ніж за весь 2023 рік.

Про це заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

«Завдяки нашим військовим Запорізька лінія фронту — це є фортеця і військові її чітко боронять. Слід звернути увагу на два аспекти.

Перший — це будівництво фортифікаційних споруд. Сьогодні Запорізька область одна з лідерів, хто вчасно будує те, що замовляють військові. Будівництво фортифікаційних споруд ми точно будемо продовжувати і нарощувати потенціал в частині фортифікацій на території Запорізької області.

Другий аспект — це наша постійна допомога військовим. Я хочу привести цифри, які є досить суттєвими. За останній рік всього було надано допомоги для військових в розмірі приблизно 400 мільйонів гривень. За чотири місяці роботи нашої команди сьогодні вже укладено договорів на 800 мільйонів гривень.

В березні-квітні та на початку травня ми часто чули, що військовим недостатньо артилерійських снарядів, FPV-дронів чи інших вкрай важливих речей. Так ось саме в цей період ми суттєво закрили потреби наших військових частин. У нас були дні, коли управління оборонної роботи передавало військовим частинам від 500 до 1 000 FPV-дронів просто за один день», — зазначив голова ЗОВА.

За його словами, 95% всіх закупівель проводиться через систему Prozorro. Близько 5% закупівель, які проводяться прямими договорами, це суто критична і нагальна потреба, яку потрібно закрити вкрай оперативно та за обмежену кількість днів.

Окупанти намагалися витіснити українських військових з позицій в районі двох населених пунктів Запорізької області


Читайте також:

На Саміті миру у Швейцарії Росію закликали повернути Запорізьку АЕС під контроль України

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0