USD: EUR:
... в Запорожье
В окупованому курортному Приморську працюють лише три бази відпочинку: всі інші – заселені російськими солдатами або покинуті

В окупованому курортному Приморську працюють лише три бази відпочинку: всі інші – заселені російськими солдатами або покинуті

У Запорізькій області в окупованому курортному Приморську працюють лише три найбільших та захоплених окупаційною владою бази відпочинку: «Дорожник», «Мотор» та «Прибой», хоча і охочих відпочити там немає.

Про у статті «Море – за ґратами: як у Запорізькій області Росія імітує успішний курортний сезон на окупованому Азовському узбережжі» розповіла начальниця Приморської міської військової адміністрації Світлана Македонська.

До повномасштабного вторгнення на території Приморської громади працювало 56 баз відпочинку та дитячих таборів, без урахування численних приватних міні-готелів. Під час курортного сезону кількість населення громади, яке нараховувало близько 25 тисяч, збільшувалося в чотири рази – до 100 тисяч осіб.

Після російського вторгнення, розповідає Світлана Македонська, більш ніж половина населення громади виїхала. А усі туристичні успіхи залишилися у минулому.

«У 2022-му лише база «Дорожник» приймала відпочивальників, передусім, мешканців «ДНР». Цього року «Дорожник», «Мотор» та «Прибой»  знову анонсували відкриття курортного сезону і працюють, але охочих відпочити там немає. Ці бази встоять порожніми. А всі інші, які знаходяться на узбережжі, використовуються російською армією для розміщення особового складу. Вони там не завжди живуть, але періодично перебувають – від ротації до ротації. Аналогічно російські військові займають квартири і будинки жителів громади, які виїхали на підконтрольну територію», – розповіла начальниця Приморської міської військової адміністрації.

За її словами, на центральному пляж здебільшого відпочивають лише місцеві мешканці.

Також Світлана Македонська додала, що запорізький Приморськ став популярним для росіян з Азії та Кавказу, яка активно сюди мігрують і перевозять свої родини.

Росіяни масово відмовляються їхати відпочивати на окупованих курортах Запорізької області


Читайте також:

Окупаційна влада Запорізької області створює інтернат, щоб перевиховувати місцевих дітей

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0