USD: EUR:
... в Запорожье
Російські загарбники засудили трьох мешканців Запорізької області до тюремного ув'язнення за так звану «спробу теракту»

Російські загарбники засудили трьох мешканців Запорізької області до тюремного ув'язнення за так звану «спробу теракту»

Окупанти дали тюремні строки викраденим в окупованому Мелітополі Запорізької області Яніні Акуловій, Антону Жуковському та Дмитру Сергєєву. Їх звинуватили у «тероризмі» та «організації терористичної спільноти».

Про це заявляє російській Південний окружний суд.

Окупанти заявляють, що вони нібито брали участь «у терористичному співтоваристві, створеному співробітниками спецслужб України, та зберігали у себе зброю, боєприпаси та вибухівку», а згодом «вступили в змову на вчинення терористичного акту».

У матеріалах сфабрикованої справи йдеться, що Жуковський та Сергєєв «відшукали схованку зі зброєю та вибухівкою», а з 6 по 11 жовтня 2022 року, перебуваючи в Мелітополі, «отримали  інструкцію, де вчинити терористичний акт». Акуловій відвели роль водійки, яка нібито «перевозили вибухівку до місця майбутнього теракту», який не відбувся через їхнє затримання окупантами. 

Антону Жуковському та Дмитру Сергєєву присудили по 15 років позбавлення волі, Яніні Акуловій – 9 років. 

Нагадаємо, наразі 136 викрадених мешканців Мелітополя та Мелітопольського району російські загарбники утримують в полоні. Доля 59 викрадених цивільних невідома. 

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти винесли вирок двом мешканцям Мелітополя за «шпигунство» та «теракт». Також ростовський суд ухвалив вирок двом жителям Бердянська за статтею «Підготовка до акту міжнародного тероризму».

Загарбники вчора завдали масовані удари по Малій Токмачці та Роботину


Читайте також:

Морський порт в Бердянську загарбники перетворюють на військово-морську базу

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0