USD: EUR:
... в Запорожье
Викраденим мешканцям окупованого Бердянська російський суд виніс вирок

Викраденим мешканцям окупованого Бердянська російський суд виніс вирок

Влітку 2022 року російські силовики затримали двох мешканців тимчасово окупованого Бердянську — Віталія Расторгуєва та Володимира Кривцуна. Окупанти звинуватили чоловіків у замаху на гауляйтера Олександра Сауленка. Днями у Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону чоловікам винесли вирок.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група. 

Віталій був затриманий окупантами вдень 13 липня 2022 року разом зі своїм другом Володимиром. Чоловіків звинуватили в тому, що вони нібито встановили вибуховий пристрій на машину посадовця окупаційної адміністрації Бердянська. Приблизно о 16:00 того ж дня додому до Расторгуєва прийшли озброєні особи та почали проводити обшук.

Спочатку чоловіків утримували у відділі місцевої поліції. А у червні 2023 року їх вивезли до СІЗО №2 у Сімферополі, де «Київський районний суд міста Сімферополя» виніс постанову про утримання під вартою.

«У тексті постанови «суду» було зазначено, що Расторгуєв В. В. був затриманий 29 грудня 2022 року, але насправді його викрали ще у липні 2022», — повідомляє правозахисна група.

До Ростова-на-Дону Віталія Расторгуєва та Володимира Кривцуна окупанти вивезли на початку вересня 2023 року і тримали в СІЗО №1.

Днями у Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону винесли вирок чоловікам. Володимир Кривцун отримав 11 років ув’язнення, а Віталій Расторгуєв – 12 років. Обох звинуватили в порушенні ч. 3 ст. 30 та ч. 1 ст. 361 «Підготовка до акту міжнародного тероризму» Кримінального кодексу РФ.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти винесли вирок двом мешканцям Мелітополя за «шпигунство» та «теракт».

Дев’ять місяців полону: загарбники тримають в нелюдських умовах викраденого працівника Запорізької АЕС


Читайте також:

Суд виніс вирок експрацівнику Запорізької АЕС, який працює на окупантів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0