USD: EUR:
... в Запорожье
Житель Запорізької області, який створив плантацію і продавав наркотики, отримав 9 років тюрми

Житель Запорізької області, який створив плантацію і продавав наркотики, отримав 9 років тюрми

Житель Запорізької області, який створив наркоплантацію, отримав 9 років тюрми.

Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що раніше судимий житель Василівського району на території власної присадибної ділянки займався незаконним вирощуванням наркотичних рослин, а саме снотворного маку. У подальшому він з метою продажу виготовляв особливо наркотичний засіб – макову солому. Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили майже 11 тисяч кущів маку та макову солому,  загальна маса якої складала 19,4 кілограмів.

Не погодившись із виправдувальним вироком суду першої інстанції та ухвалою апеляційного суду, якою вирок залишено в силі, прокурор Василівської окружної прокуратури Запорізької області вніс касаційну скаргу.

У грудні 2020 року Касаційний суд у складі Верховного Суду погодився з позицією  прокурора щодо необґрунтованого виправдання громадянина та скасував  незаконну ухвалу Запорізького апеляційного суду, призначивши новий судовий розгляд.

За результатами апеляційного перегляду у вересні 2021 року обвинуваченого засуджено до реальної міри покарання – 9 років позбавлення волі.


Читайте також:

«Баран, твоє місце в клітці»: у Запорізькій області над дитиною кілька років знущався директор школи

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0