USD: EUR:
... в Запорожье
Залякують людей й виселяють їх з будинків: в Кирилівку заїжджає багато військових рф й «вагнерівців»

Залякують людей й виселяють їх з будинків: в Кирилівку заїжджає багато військових рф й «вагнерівців»

Курортне селище на березі Азовського моря понад рік знаходиться в окупації. Сьогодні виїхати з Кирилівки дуже складно. Це можна зробити лише через Крим та росію. На це наважуються одиниці.

Про це розповів «Новинам Приазов’я» Іван Малєєв, голова Кирилівської територіальної громади.

До окупованої Кирилівки приїжджає велика кількість російських військових, в тому числі й «вагнерівці». Вони проживають на базах відпочинку, дивляться що де вкрасти, забрати, деяких людей навіть виселяють зі своїх домівок.

«У Кирилівці сьогодні вкрай небезпечно, людей залякують, змушують отримувати російські паспорти. Кирилівка зараз є перевальною базою, заїжджає багато військових, з’явилися навіть «вагнерівці». Це не прості підрозділи, а, я так розумію, вища каста», – розповів Малєєв.

Скупчення російської техніки в селищі немає. Відсутня й інформація про масове прибуття ворожої техніки до Кирилівки. За словами Івана Малєєва загарбники бояться контрнаступу ЗСУ, тому більша частина військових виїхала на «передок». Окупанти заїжджають у селищі, знаходяться там певний час й виїжджають.

Забороняють брати їжу й спілкуватися з місцевими, вимикають вуличне освітлення: на Запоріжжі загарбники стають більш обережними.


Читайте також:

Залякують «каральними заходами» з боку української влади: у Запорізькій області окупанти змушують населення евакуюватися.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0