USD: EUR:
... в Запорожье
Залякують «каральними заходами» з боку української влади: у Запорізькій області окупанти змушують населення евакуюватися

Залякують «каральними заходами» з боку української влади: у Запорізькій області окупанти змушують населення евакуюватися

Окупанти активізували заходи щодо залякування населення на тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

Російські окупанти поширюють неправдиву інформацію про каральні заходи з боку української влади та розповідають про негативні наслідки деокупації внаслідок контрнаступу Збройних Сил України. Місцева «влада» змушує людей терміново евакуюватися до рф чи анексованого Криму.

Водночас російське командування змушує тих, хто евакуювався виконувати в Криму важку роботу з обладнання інженерно-фортифікаційних споруд. За роботою людей стежать озброєні військові рф.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький» від Мелітопольського до Бердянського району російські загарбники вирили «цар-окоп» протяжністю 70 кілометрів. Керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський підтвердив наявність оборонних укріплень й пояснив це великим страхом окупантів перед контрнаступом ЗСУ.

Російські загарбники завершили будівництво трьох рівнів оборонних зон приблизно на 120 кілометрах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Оборона складається з передньої лінії передових бойових позицій, та двох зон майже безперервної, більш складної оборони. Кожна зона розташована приблизно на 10-20 кілометрів позаду передньої.

Боячись контрнаступу окупанти мінують поля на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, а також територію поблизу Енергодару.

На Запоріжжі окупанти посилюють «фільтрацію»: люди намагаються виїхати через анексований півострів.


Читайте також:

Забороняють брати їжу й спілкуватися з місцевими, вимикають виличне освітлення: на Запоріжжі загарбники стають більш обережними.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0