USD: EUR:
... в Запорожье
ЗСУ мають нові територіальні успіхи біля Роботиного у Запорізькій області 

ЗСУ мають нові територіальні успіхи біля Роботиного у Запорізькій області 

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW), проаналізувавши зібрані дані, повідомляють, що Сили оборони мають успіх біля Роботиного.

Про це йдеться у звіти ISW.

Зазначається, що українські війська продовжили наступальні операції на заході Запорізької області 16 листопада і підтвердили територіальні здобутки поблизу Роботиного 15 листопада.

Російський «воєнкор» опублікував відеозапис від 15 листопада з геолокацією, на якому видно, як російські війська завдають ударів по українських позиціях на захід від Роботиного, що свідчить про незначне просування українських військ.

Водночас український військовий спостерігач Костянтин Машовець оцінив, що українські сили, ймовірно, досягли певних успіхів у напрямку Новопокровки (12 км на північний схід від Роботиного), і їх відділяє лише одна лісосмуга від населеного пункту.

Машовець додав, що кілька днів тому українські війська, схоже, дещо просунулися ближче до Нестерянки (10 км на північний захід від Роботиного).

Російські війська почали штурм українських позицій під Роботиним 16 листопада, але не показали підтверджених територіальних здобутків. Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки поблизу Роботиного та на захід від Вербового (8 км на схід від Роботиного).

Разом з тим Машовець заявив, що частини російського 247-го гвардійського полку, очевидно, втратили контроль над висотами на північний захід від Вербового, що ускладнює російську оборону північно-західних околиць населеного пункту.

Спостерігач також зазначив, що російські війська ведуть інтенсивні бої на лінії Нестерянка–Копані.

Ворог вів штурмові дії на Запорізькому напрямку: українські бійці відбили шість атак


Читайте також:

На Запорізькій АЕС відключилися дизель-генератори через дії окупантів: подробиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0