USD: EUR:
... в Запорожье
Усі лікарні лікарні Запорізької області обладнають кисневими станціями

Усі лікарні лікарні Запорізької області обладнають кисневими станціями

Загалом у регіоні обладнають централізованим постачанням кисню 23 лікарні – у трьох уже встановили, і ще у трьох медзакладах станції з’являться до кінця року, а в решті тривають проектувальні роботи.

Про це повідомив голова Запорізької області Олександр Старух під час наради із головами громад.

«Запорізька область отримала з державного бюджету на придбання кисневих станцій та кріоциліндрів для чотирьох лікарень 16 млн. 52 тис. гривень та на проектування та встановлення кисневих станцій для 10 лікарень – 7 млн. 653 тис. грн. Загальна сума субвенцій становила близько 24 млн грн. У Токмацькій лікарні кріоциліндри вже встановлені, до кінця року кисневі станції мають бути обладнані у мелітопольській лікарні та двох запорізьких – №6 та №9. Таким чином, ми закриваємо питання будівництва кисневих станцій у 16 ​​закладах, які МОЗ визначило опорними для нашої області у боротьбі з COVID-19», – розповів голова Запорізької ОДА.

Нагадаємо, у Шевченківському районі чотири дівчини віком від 15 до 16 років побили на спортмайданчику школи однолітків 16, 13 та 14 років. Також вони вимагали від них гроші, у зв’язку з чим у поліції відкрили дві кримінальні справи за хуліганство та вимагання. Згідно з результатами судово-медичної експертизи, тілесні ушкодження двох постраждалих кваліфікуються як легкі, ще одна експертиза продовжується. Найактивнішу учасницю бійки суд відправив на два місяці до СІЗО. Щодо ще двох підозрюваних застосовані запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Читайте також:

Підготуйтеся до свят: де у Запоріжжі можна купити новорічну ялинку

На Запоріжжі школяр влаштував стрілянину в гімназії: постраждав один з учнів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0