USD: EUR:
... в Запорожье
Ворог планує звозити до Запорізької області ув'язнених

Ворог планує звозити до Запорізької області ув'язнених

Українці на тимчасово окупованих територіях відмовляються працювати на російських загарбників, через що в окупаційної влади існує дефіцит кадрів. Тому російські загарбники планують звозити у Запорізьку область ув’язнених із території Росії.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров із посиланням на правозахисників.

За словами міського голови окупаційна влада планує звозити на окуповані території Запорізької області російських в’язнів. Вони виконуватимуть роботу, на яку загарбники не можуть заманити фахівців навіть високими зарплатами.

«Також ув’язнені з Росії мінятимуть етнічну та ментальну картину окупованих територій. Так, як це було на Донеччині та Луганщині в минулому столітті, коли туди насильно переселяли жителів РФ, та звозили амністованих», — пише Іван Федоров.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей ворог планує обладнати сміттєзвалища. Російський уряд опублікував постанову про субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки.

У Запорізькій області після псевдовиборів окупанти планують розпочати мобілізацію


Читайте також:

Ворог перетворив «націоналізовану» базу відпочинку на шпиталь, а населені пункти Запорізької області — на військові містечка

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0