USD: EUR:
... в Запорожье
Власники запорізьких приватних будинків, зруйнованих російськими ударами, можуть отримати компенсацію

Власники запорізьких приватних будинків, зруйнованих російськими ударами, можуть отримати компенсацію

Власники зруйнованих приватних будинків у Запоріжжі можуть подавати заяви на отримання компенсації від держави.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

Право на таку державну компенсацію мають власники житла, повністю знищеного ворогом, яке не підлягає ремонту. Запоріжці можуть подавати заяви на її отримання через «Дію». У разі відсутності технічної можливості зробити це самостійно, зверніться за допомогою до ЦНАПів.

Розмір компенсації розраховує міська комісія за формулою, затвердженою Кабміном. Надання компенсації на першому етапі відбувається у вигляді житлового сертифікату.

Зазначимо, з початку повномасштабного російського вторгнення у Запоріжжі станом на липень ворожі ракетні удари зруйнували 14 приватних будинків.

Як повідомляє портал «Дія», кошти надаються, якщо житло не підлягає відновленню та має власника, а також зруйновано через бойові дії після 24 лютого 2022 й розміщено на території, що не була окупована до 24 лютого.

Програма компенсації відбуватиметься у два етапи. Перший — отримання сертифіката на придбання нової домівки. Другий — грошові виплати на самостійну відбудову. Ви можете отримати або сертифікат, або кошти на будівництво. Подробиці можна знайти на порталі «Дія».

«Будівельникам доручено максимально активізувати роботи»: як просувається відновлення зруйнованих у Запоріжжі будинків, — ВІДЕО


Читайте також:

На вихідних війська РФ 210 разів обстріляли Запорізьку область: загинули дві людини, ще двоє мешканців поранені, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0