USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області зафіксували рекордно малу кількість нових випадків COVID-19

У Запорізькій області зафіксували рекордно малу кількість нових випадків COVID-19

За останню добу в Запорізькій області зареєстрували 56 нових випадків захворювання COVID-19 – це рекордно мала кількість за кілька останніх місяців.

Про це повідомляють в обласному лабораторному центрі МОЗ України.

У Запоріжжі зафіксували 41 новий випадок, в Вільнянському та Запорізькому районах – по два випадки, в Мелітопольському районі – чотири випадки, в Якимівському районі – сім випадків.

За останню добу одужали 423 хворих (всього – 53440). Продовжують лікуватися – 11373, з яких 765 лікуються в стаціонарах, 10608 – вдома в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

За добу летальних випадків не зареєстровано, з початку пандемії сталося 828 смертей через наслідки COVID-19.

Переважна більшість померлих – літні люди, які відносилися до групи ризику (мали супутні гострі або хронічні серцево-судинні та легеневі патології, вікові порушення з боку серцево-судинної системи, злоякісні новоутворення, цукровий діабет).

Всього станом на сьогодні з початку пандемії зареєстрували 65644 лабораторно підтверджених випадків, у тому числі 3473 – серед дітей (за добу – 1) і 3851 серед медичних працівників (за добу – 2).

Якщо температура тіла підвищиться вище 38 градусів і з’являться сухий кашель, утруднене дихання або задишка – негайно викликайте «швидку» допомогу.

Нагадуємо, що єдиним заходом профілактики є дотримання карантину, користування засобами індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції і гігієни рук.

У Запоріжжі на заводі ЗАЗ будуть збирати автомобілі КІА


Читайте також:

У Запоріжжі на Хортиці практично зруйнували занедбаний будинок ЦІМЕТа, – ФОТОРЕПОРТАЖ

У Запорізькій області у дворі ліцею встановили величезну металеву кульбабу, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

уляна супрун2021-01-31 15:45:11
"Подавляющее большинство умерших - пожилые люди, которые относились к группе риска (имели сопутствующие острые или хронические сердечно-сосудистые и легочные патологии, возрастные нарушения со стороны сердечно-сосудистой системы, злокачественные новообразования, сахарный диабет)". И не стыдно вам постить такую пургу?