USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області за добу виявили 39  нових випадків  COVID-19

У Запорізькій області за добу виявили 39 нових випадків COVID-19

За останню добу у Запорізькій області зареєстрували 39  випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомляють у обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Найбільше нових випадків зафіксували у Запоріжжі (23), Мелітополі (4) та Мелітопольському районі (4).

Продовжують лікуватись – 1028 людей, з яких 144 лікуються в стаціонарах, 884 – вдома в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

Всього станом на сьогодні з початку пандемії у Запорізькій області зареєстровали 106 390 лабораторно підтверджених випадків, в т.ч. 5388 – серед дітей (за добу –3) та 5067 серед медичних працівників (за добу – 1).

Летальних випадків за останню добу не було. З початку пандемії у нашому регіоні від коронавірусу померли 2470 людей. Переважна більшість померлих – люди похилого віку, які відносились до групи ризику (мали супутні гострі або хронічні серцево-судинні та легеневі патології, вікові порушення з боку серцево-судинної системи, злоякісні новоутворення, цукровий діабет).

Нагадуємо, якщо температура тіла підвищиться вище 38 градусів та з’являть сухий кашель, утруднене дихання або ядуха – негайно викликайте «швидку» допомогу.

У МОЗ зазначають, що вакцинація – це найефективніший спосіб убезпечити себе і людей навколо від тяжкого перебігу хвороби і це рятує життя. Крім того, в Міністерстві розглядають можливість часткового ослаблення обмежень для вакцинованих громадян.

Незважаючи на збільшення темпів вакцинації, показник щеплених громадян залишається вкрай низьким в Україні, і ця ситуація викликає тривогу.


Читайте також:

На запорізькому курорті центральний пляж зроблять інклюзивним

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0