USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області ЗСУ звільнили ще два населені пункти

У Запорізькій області ЗСУ звільнили ще два населені пункти

У Запорізькій області Сили оборони звільнили ще два населених пункти – село Лобкове у Василівському районі та село Левадне у Пологівському районі.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Як вже писав сьогодні «Перший Запорізький», 4 червня у Пологівському районі нашої області звільнили село Новодарівку. Село Левадне знаходиться південніше Новодарівки та також входить до Малинівської громади.

У коментарі Суспільному Запоріжжя голова Малинівської громади Володимир Шиш розповів, що наразі ситуація у громаді залишається напруженою через постійні обстріли з боку армії РФ: «У нас всього на сьогоднішній день 146 людей на території всієї громади. У Левадне було сільгосппідприємство, це село, у зв’язку з тим, що воно розташоване на пагорбах, як колгоспи розвалилися, люди почали їхати, десь у 2000-х роках одна людина залишалася. Там базове підприємство було «Левадне», люди з інших сіл громади приїжджали працювати туди».

Як зазначила голова Степногірської територіальної громади, до складу якої входить селище Лобкове, Ірина Кондратюк, за її інформацією у селищі місцевих мешканців не залишилось після окупації російськими військами. «Там було населення не багато, десь чоловік 70, вони майже всі виїхали. Залишались дуже довго семеро людей, але вони також виїхали. Воно давно вже пусте», – розповіла посадовиця.

«За минулий тиждень в ході ведення наступальної операції у Донецькому та Таврійському операційних районах звільнено сім населених пунктів: Лобкове, Левадне, Новодарівка, Нескучне, Сторожеве, Макарівка, Благодатне», – повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Наступальне угруповання українських військ просунулися на 6,5 кілометрів. Площа звільненої території склала 90 квадратних кілометрів.

Почастішали випадки дезертирства: у Запорізькій області російські військові відмовляються виконувати накази командира


Читайте також:

Скинули авіаційні бомби: російська атака зруйнувала територію підприємства та будинки мешканців

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0