USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області розслідують розтрату бюджетних коштів під час ремонту учбового закладу

У Запорізькій області розслідують розтрату бюджетних коштів під час ремонту учбового закладу

На Запоріжжі судитимуть інженера з технічного нагляду по об’єкту реконструкції, якого підозрюють у розтраті бюджетних коштів на суму понад 360 тисяч гривень.

Про це повідомляють у обласній прокуратурі.

За даними слідства, інженер із технічного нагляду, який за цивільно-правовою угодою надавав відповідні послуги одному з учбових закладів Гуляйполя, за змовою з директором того ж закладу та невстановленими досудовим розслідуванням особами, у грудні 2017 року, достовірно знаючи, що будівельні роботи в учбовому закладі до кінця не завершені, підписав акт приймання виконаних робіт, який містив відомості про, нібито, їх повне виконання.

На підставі підробленого документа підрядній організації з бюджету незаконно перераховано кошти в сумі 364,5 тисяч гривень за фактично не виконані будівельні роботи, чим спричинено державі майнову шкоду у великих розмірах.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно особи за фактом розтрати бюджетних коштів та вчинення службового підроблення.

За вчинення вказаних злочинів передбачено максимальне покарання у вигляді 8 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3 років.


Читайте також:

Сьогодні в Запоріжжі велетенський кран «Захарій» приступив до будівництва вантового моста моста через Дніпро, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0