USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі окупанти ставлять мітки на квартирах: подробиці, — ФОТО, ВІДЕО

На Запоріжжі окупанти ставлять мітки на квартирах: подробиці, — ФОТО, ВІДЕО

У тимчасово окупованому Мелітополі російські загарбники почали ставити мітки на квартирах, мешканці яких виїхали. Таким чином, російські загарбники готують до «націоналізації» майно людей.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Близько двох місяців тому російські загарбники провели поквартирний рейд, вираховуючи порожні квартири. Окупанти визнавали таке житло «безхазяйним».

Зараз на «безхазяйних» квартирах окупанти ставлять коректором мітки на дверних очках, перевіряючи таким чином, чи живе хтось у будинку, чи ні. Також на двері вішають оголошення з написом «об’єкт має ознаку безгосподарності».

«Плюс забирають житло за несплату комунальних послуг у ворожі каси», — пише Іван Федоров.

Бердянські партизани повідомляють, що російські окупанти вскривають квартири мешканців курортного міста, які виїхали з окупації. Російські загарбники надсилають власникам житла відео, де вони спокійно ходять по кімнатах і погрожують розправою.

Як раніше повідомляв Перший Запорізький, у Бердянську абонентські відділи захоплених комунальних підприємств погрожують місцевим жителям судами через борги за комунальні послуги. Жителі окупованого курортного міста повідомляють, що подібні погрози вже лунають від Водоканалу та Коменерго.

А у тимчасово окупованому Мелітополі окупанти зобов’язали керівників комунальних підприємств забирати житло, за яке немає оплати за комунальні послуги. Квартальні та старші будинки отримали розпорядження надати до окупаційної адміністрації списки неплатників за комунальні послуги для подальшої «націоналізації».

У Мелітополі «націоналізували» медичний центр і відкрили на його базі лабораторію російського бренду.


Читайте також:

У Запорізькій області окупанти крадуть урожай й вивозять баржами.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0