USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі через п'яного чоловіка дружина отримала 53% опіків тіла: її готують до операції, – ФОТО, ВІДЕО

На Запоріжжі через п'яного чоловіка дружина отримала 53% опіків тіла: її готують до операції, – ФОТО, ВІДЕО

У Запоріжжі готують до операції мешканку Кушугума Анастасію, яка отримала 53% опіків тіла через свого чоловіка.

Про це на своїй сторінці в Instagram повідомила керівниця благодійного фонду «Емоція», заступниця голови Запорізької області Злата Некрасова.

Як уже писав «Перший Запорізький», надзвичайна ситуація сталася у п’ятницю, близько 3 години ночі, в Кушугумі на вулиці Озерній. За попередньою інформацією, чоловік у стані алкогольного сп’яніння облив машину, що стоїла у гаражі, бензином та підпалив. Через вогонь серйозно постраждала його дружина, яка стояла поряд. На місці події працювали вісім рятувальників та медики.

29-річна Анастасія зараз перебуває у лікарні у вкрай тяжкому стані. Жінка дістала опіки ІІІ ступеня 53% всього тіла: тулуба, кінцівок, голови. Її чоловік також госпіталізований, але з набагато меншими травмами.

«За що такі страждання? Людська дурість та жорстокість. Її чоловік лежить у сусідній палаті, опік значно менший. Облив машину бензином і підпалив, Настя стояла поряд і постраждала найбільше. Насте, ми всі віримо в те, що ти виберешся! У понеділок перша операція», – написала Злата Некрасова.

Усю інформацію про лікування Анастасії публікуватимуть на сторінці благодійного фонду «Емоція».

Нагадаємо, минулого року Запорізький суд оголосив вирок чоловікові, який облив бензином та підпалив свою дівчину – Настю Ковальову. Віталій Чайковський отримав покарання у вигляді 15 років ув’язнення. Крім цього, палій має відшкодувати жінці моральну шкоду матері загиблої дівчини – 1 мільйон гривень, а також відшкодувати витрати на лікування та поховання.


Читайте також:

Під Запоріжжям у гаражі спалахнули гумовий човен та автомобіль: сильно травмувалися чоловік та жінка

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Лика2021-11-10 10:43:13
И опять Анастасия. Анастасии! Будьте бдительны к тем, кому вверяете жизнь свою.