USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області готуються до значного зростання кількості хворих на COVID-19

У Запорізькій області готуються до значного зростання кількості хворих на COVID-19

У Запорізькій області очікують значне зростання кількості нових випадків коронавірусу.

Про це сьогодні, 8 жовтня, під час прес-конференції розповів голова Запорізької ОДА Віталій Боговін.

Тому прийняли рішення підготувати до прийому пацієнтів не тільки 19 медичних установ першої хвилі, але і 21 медустанов другої хвилі. Для цього необхідно додатково закупити необхідні медикаменти, засоби індивідуального захисту, забезпечити лікарні киснем для киснево-залежних, а також підготувати медперсонал для  прийому нових пацієнтів.

Зокрема, на цьому тижні, 5 жовтня, на позачерговому засіданні регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення про виділення 5,5 мільйона гривень з резервного фонду для проведення додаткових кисневих мереж і купівлі 2-х мобільних цифрових рентген-апаратів для Запорізькій області інфекційної лікарні.

На даний момент в 19 медустановах першої хвилі підключені до забезпечення киснем 341 койко-місце. У кисневої підтримки нині потребують 159 пацієнтів, тобто, менше 50% пацієнтів.

Але, з огляду на очікуване зростання кількості хворі, в області стоїть завдання збільшити показник забезпечення киснем до не менше, ніж 80% в 19 установами першої хвилі і 40% в 21 установах другої хвилі.

На даний момент на 100% забезпечені киснем лише ліжка, виділені під лікування хворих ковідов, в Дніпрорудненській, Токмацькій, Якимівській лікарнях і Запорізькій дитячій лікарні №5.

У Запорізькій області за добу зафіксували ще 145 нових випадків COVID-19

Ще шестеро жителів Запорізької області померли від наслідків коронавірусу


Читайте також:

Повна розруха і живуть бездомні: як зараз в Запоріжжі виглядає кінотеатр «Космос», – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0