USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області двоє електриків отримали важкі травми: їх начальника судитимуть

У Запорізькій області двоє електриків отримали важкі травми: їх начальника судитимуть

У Запорізькій області начальник допустив до виконання робіт підвищеної небезпеки двох недосвідчених електриків. В результаті вони отримали важкі травми.

Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

19 серпня минулого року в.о. начальника одного з міських підприємств енергопостачання допустив до виконання робіт з підвищеною небезпекою робочих, які знаходилися на програмі індивідуального навчання і не мали права самостійно працювати на електротехнічному обладнанні. Крім цього, вони не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

В результаті під час виконання ремонтних робіт на кабельній лінії по вулиці Володимира Довганюка в місті Бердянськ, двоє працівників 33 і 50 років в результаті короткого замикання і полум’я електричної дуги отримали тілесні ушкодження тяжкого та середнього ступеня тяжкості.

Поліція вже завершила досудове розслідування і направила до суду обвинувальний акт щодо посадової особи підприємства. Його звинувачують в порушенні правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Читaйте тaкож:

Співробітник Запорізької АЕС потрапив до лікарні з коронавірусом

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Местный2020-09-02 19:36:10
Где взять опытных? В 50 лет без опыта?