USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій мерії спростували чутки про закриття дитячої поліклініки у Хортицькому районі

У запорізькій мерії спростували чутки про закриття дитячої поліклініки у Хортицькому районі

Дитячу поліклініку у Хортицькому районі закривати не планують.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив виконувач обов’язків міського голови Запоріжжя, секретар міськради Анатолій Куртєв.

Декілька тижнів тому у соціальних мережах почали розповсюджувати чутки про те, що міська влада планує закрити частину поліклінічного відділення 5-ї дитячої лікарні, що у Хортицькому районі міста, та нібито віддати його приватній клініці. Реагуючи на ці чутки, жителі міста склали відповідну електронну петицію, яка вже зібрала понад 1400 підписів, що достатньо для її розгляду на засідання міської ради.

Секретар міської ради, в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, реагуючи на побоювання городян, спростував інформацію щодо закриття дитячої поліклініки у Хортицькому районі.

«Зустрівся з керівниками міської дитячої лікарні №5 та Центру первинної медико-санітарної допомоги №5. Керівники медзакладів підтвердили, що жодних заходів для закриття дитячої поліклініки на вулиці Новгородській, 28а, не здійснюється. Доручив їм зібрати трудові колективи та проінформувати своїх співробітників про реальну ситуацію, – зазначив Анатолій Куртєв. – Також поставив завдання перевірити інформацію про відсутність запису на прийом до вузьких спеціалістів дитячої поліклініки з 1 квітня цього року. Медики пояснили, що запис завжди здійснюється максимум на місяць наперед. Тобто у лютому рано говорити про запис на квітень. Діти Хортицького району і далі отримуватимуть допомогу у поліклініці на вул. Новгородській, 28а. Там працюватимуть як дитячі лікарі, так і вузькі спеціалісти».

У запорізькій мерії узгоджують нову схему дорожнього руху після початку реконструкції Дніпрогесу, – ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі на Правому завершили перший етап реконструкції скверу: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0