USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі за 50 мільйонів гривень побудують сучасний дитячий інфекційний стаціонар, – ФОТО

У Запоріжжі за 50 мільйонів гривень побудують сучасний дитячий інфекційний стаціонар, – ФОТО

У Запоріжжі на базі міської дитячої лікарні №5 побудують сучасне дитяче інфекційно-боксоване відділення.

Про це повідомляють в прес-службі мерії.

На даний момент в Запоріжжі і області немає окремого сучасного дитячого інфекційно-боксованого відділення, де діти стаціонарно можуть проходити лікування. Але пандемія і загроза коронавірусу підтвердили, що подібне відділення необхідно.

Тому міська влада прийняла рішення створити його на базі міської дитячої лікарні №5 – в окремій будівлі. Свого часу в 2012 році тут почали реконструкцію, але роботи не були завершені і зупинені. Будівля не використовувалася за призначенням і вимагає відновлення.

На сьогодні вже виконано коригування проекту, який пройшов експертизу. Місто виділило кошти на підготовчі роботи. Після проходження всіх погоджувальних процедур роботи почнуться. Фахівці відзначають, що в разі стабільного фінансування вони можуть завершитися вже наприкінці наступного року.

Однак загальна вартість проекту становить понад 50 мільйонів гривень. З огляду на це, місто розраховує на допомогу обласної влади і державного бюджету.

Після завершення реконструкції нове відділення буде знаходитися в окремій будівлі. Це дозволить ізолювати пацієнтів з небезпечними інфекційними захворюваннями і взагалі лікувати дітей безпосередньо в боксах. Кожен бокс має окремі входи, санвузли, місця для підведення точок кіслородообеспеченія. Відділення буде розраховано на 42 ліжко-місця. Крім боксів, тут будуть розташовуватися маніпуляційні, оглядові, фізіотерапевтичний кабінет, пости медсестер, кабінети лікарів та побутові приміщення. «Швидка» зможе під’їжджати безпосередньо до приймального покою цього відділення.

У Запоріжжі зроблять реконструкцію колишнього заводу «Гамма»: відкриють кінотеатри, кафе і парк, – ФОТО

Читайте також:

У Запорізькій області за 190 мільйонів ремонтують 10 кілометрів траси на Кривий Ріг, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0