USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі менеджерка турфірми продавала клієнтам фальшиві результати тестів на COVID-19, – ФОТО

У Запоріжжі менеджерка турфірми продавала клієнтам фальшиві результати тестів на COVID-19, – ФОТО

У Запоріжжі менеджерка туристичної агенції продавала клієнтам підробні результати аналізів на виявлення вірусу COVID-19. Зловмисниці повідомили про підозру.

Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

У вересні 2021 року незаконні дії жінки викрили співробітники відділу протидії кіберзлочинам у Запорізькій області. Зловмисниця пропонувала свої послуги з виготовлення підроблених довідок у месенджерах та соцмережах. Клієнти не проходили жодних лабораторних досліджень, а лише надавали свої персональні дані, які використовувалися при оформленні фальшивих результатів аналізів на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Вартість однієї такої фальшивки коливалася від 400 до 500 гривень.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантки та в офісі туристичної агенції було вилучено зразки довідок, оформлених на різних громадян.

За висновками судово-технічної експертизи, бланки результатів аналізу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР виготовлялися від імені державної вірусологічної лабораторії за допомогою комп’ютерної техніки та кліше печатки цієї установи.

24 листопада зловмисниці повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення – пособництві у підробленні офіційного документа та збуті його за попередньою змовою групою осіб.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Працівники поліції встановлюють всіх осіб, причетні до скоєння кримінального правопорушення.

У Запорізькій області в туристичній агенції продавали підроблені ПЛР-тести на COVID-19: розпочалося розслідування, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

У Запоріжжі 21-річний наркозакладник отримав 6 років тюрми

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram

1

Саныч2021-11-25 11:47:10
c катушек слетели мед. ЗВЕРИ ! тесты которым цена 10 грн , -впариваете ЛЮДЯМ с пенсией 1860 грн , по дешевке - ВСЕГО по 500 грн ??? да шоб вы все подавились и лопнули обожравшиеся казнокрады проклятые ... ( это моё предположение ,порядочные читатели - простите за выражения ...)