USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі фіксують підвищення рівня води у Дніпрі: із чим це пов'язано, — ВІДЕО

У Запоріжжі фіксують підвищення рівня води у Дніпрі: із чим це пов'язано, — ВІДЕО

Минулої зими мешканці Запоріжжя спостерігали як річка сильно відійшла від звичних берегів і люди фактично гуляли по дну ріки. Сильне обміління позначилося і на екології: у Каховському водосховищі фіксували масове море риби. За останній тиждень вода до Дніпра сильно прибула і пов’язано це з контрольованим скиданням води.

У Запоріжжі фіксують підйом води у річці. Подекуди вода трохи вийшла з берегів. На туристичному пляжі пляжні парасольки частково у воді.

Фото: Єва Міронова
Фото: Єва Міронова

Як повідомляють в Українському гідрометеорологічному центрі на Верхньому Дніпрі в межах країни формуватиметься максимальний рівень весняної повені, тому в низці прирічкових сіл у Чернігівському районі Чернігівської області оголошено III рівень небезпеки.

У Запорізькій області оголошено II рівень небезпеки через можливе початкове затоплення заплавних ділянок уздовж Каховського водосховища у низці прирічкових населених пунктів

У пресслужбі Укргідроенерго повідомили, що для того, щоб врегулювати рівень води та уникнути підтоплення на Дніпрі та Дністрі гідроенергетики продовжують пропуск весняного водопілля за збалансованим графіком. Проводяться контрольовані скиди із дотриманням усіх норм безпеки.

Воду скидають до оптимальних позначок, через весняне водопілля і паводок. Завдяки цьому вдається стабілізувати рівень води у Каховському водосховищі, який уже досяг оптимальних позначок та продовжує зростати.

Фото: Олег Власов
Фото: Олег Власов
Фото: Олег Власов

В Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Запорізькій області повідомили, що протягом квітня нових випадків загибелі водних біоресурсів у Каховському водосховищі не зафіксовано.

Вночі у Запорізькому районі палав будинок: є загиблі та постраждалий.


Читайте також:

На Запоріжжі окупанти ставлять мітки на квартирах: подробиці, — ФОТО, ВІДЕО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0