USD: EUR:
... в Запорожье
Намагалась створити агентурну мережу: винесено вирок зрадниці з Мелітополя

Намагалась створити агентурну мережу: винесено вирок зрадниці з Мелітополя

Мешканка Мелітополя після окупації міста почала шукати «виходи» на російські спецслужби. Зрадниця активно співпрацювала з представником головного управління Генерального штабу Збройних сил РФ.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Російська псевдовлада обіцяла зрадниці «пристойну посаду» в органах окупаційної влади, а також перевести у тил її чоловіка, що воював на боці загарбників на Харківському напрямку.

Для збору розвідданих жінка залучила свекра, що мешкав у Запоріжжі. Він мав зібрати дані про розташування та переміщення українських військ. Цю інформацію ворог планував використати для підготовки ударів по обласному центру. Співробітники СБУ затримали чоловіка. У вересні 2022 року його засудили до 15 років ув’язнення.

Наразі винесено вирок мешканці тимчасово окупованого Мелітополя, яка намагалась створити агентурну мережу. Суд визнав її винною у державній зраді та засудив до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Шпигувала за українськими підрозділами в Запорізькій та Дніпропетровській областях: «на гарячому» затримана російська агентка


Читайте також:

Судитимуть окупанта, який розстріляв військовополоненого в Запорізькій області: подробиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0