USD: EUR:
... в Запорожье
Судитимуть окупанта, який розстріляв військовополоненого в Запорізькій області: подробиці

Судитимуть окупанта, який розстріляв військовополоненого в Запорізькій області: подробиці

Поблизу Приютного російський військовий розстріляв українського військового, який склав зброю та здався в полон. Наприкінці січня загарбника взяли в полон захисники та передали правоохоронцям.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій прокуратурі.

Підсудний – росіянин, якій замість відбування покарання за крадіжку підписав контракт зі Збройними силами РФ та після навчання на ростовському полігону, був направлений на Запорізький напрямок. З листопада 2023 року він у лавах окупаційних військ.

6 січня поблизу Приютного він розстріляв українського воїна.

«Український захисник склав зброю, вийшов із бліндажа та підняв руки угору, тим самим підтвердивши свій намір щодо здачі у полон. Проте замість полону отримав вогнепальне поранення, несумісне з життям», – повідомляють в прокуратурі.

Наприкінці січня окупанта взяли в полон та передали українським правоохоронцям. Наразі справу відносно росіянина скеровано до суду. Йому інкримінують порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством. За скоєне йому загрожує довічне ув’язнення.

Шпигувала за українськими підрозділами в Запорізькій та Дніпропетровській областях: «на гарячому» затримана російська агентка


Читайте також:

Ворог продовжує завдавати сотні ударів по Запорізькій області: гатять з авіації, артилерії, та РСЗВ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0