USD: EUR:
... в Запорожье
Воєнна проза та поезія: військових та ветеранів з Запорізької області запрошують до участі в конкурсі «4.5.0.»

Воєнна проза та поезія: військових та ветеранів з Запорізької області запрошують до участі в конкурсі «4.5.0.»

До 20 липня військові та ветерани російсько-української війни можуть подати свої україномовні твори на конкурс воєнної літератури, який організовує Міжнародний фонд «Відродження» у співпраці з Видавництвом Старого Лева. 

«Мета конкурсу – створити простір, де історії військових можуть бути почуті, а їх голоси — посилені. Учасники з Запорізької області можуть подати свої роботи в категоріях «Оповідання», «Есе», «Нотатки або щоденникові записи» та «Вірші», – кажуть організатори. – Конкурс зосереджений на темі війни в Україні, відображаючи особистий досвід, переживання, героїзм, мужність, втрати, надію та інші аспекти, пов’язані з військовими діями та їх наслідками».

Найкращі роботи увійдуть до антології, яку видасть ВСЛ у 2025 році. Переможці у своїх категоріях додатково отримають грошові призи у розмірі 45 тисяч гривень.

«Дії Росії зруйнували життя мільйонів українців та зробили тему війни центральною для осмислення та рефлексії. Втім, війна породила також історії мужності, жертовності та людяності, що потребують висловлення і поширення. Ми хочемо почути та посилити унікальні історії та переживання захисників України, посилити їх голоси та забезпечити підтримку і визнання», – зазначають у Міжнародному фонді «Відродження». 

Членами журі конкурсу стали письменники і військовослужбовці Ярина Чорногуз, Павло ПАШТЕТ Белянський, Євген Лір, Олена Лотоцька, письменниця і парамедикиня Олена Герасим’юк, письменник і волонтер Володимир Єрмоленко, літературознавець і письменник Ростислав Семків. 

Детальні умови та реєстраційна форма доступна за цим посиланням.

З питаннями можна звертатися на pr@irf.ua

У Запоріжжі з’явиться пам’ятна композиція, присвячена полеглим захисникам: оголошено архітектурний конкурс


Читайте також:

Сучасний молодіжний центр планують відкрити у Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0