Пошкоджено один з корпусів університету в Запоріжжі внаслідок ворожої атаки «шахедами»

Пошкоджено один з корпусів університету в Запоріжжі внаслідок ворожої атаки «шахедами»

Вранці 14 червня військові російської армії атакували Запоріжжя 14 «шахедами». Внаслідок цієї атаки пошкоджень зазнав і один з корпусів Запорізького національного університету.

Про це повідомили на сторінці навчального закладу.

Внаслідок ударної хвилі серйозно постраждав навчальний корпус №7. Вибито 25 вікон, зруйновано вхідну групу та частину фасаду будівлі.

Також пошкоджено приміщення волонтерського центру ЗНУ.

Нагадаємо, 3 та 4 навчальні корпуси ЗНУ, а також спортивно-оздоровчий корпус, один із гуртожитків, автомобільне господарство, гараж були пошкоджені внаслідок російської атаки 1 травня. Також в ніч з 22 на 23 січні цього року внаслідок російської атаки були також пошкоджені будівлі ЗНУ.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», з 1:30 ночі й до 4:00 ранку 14 червня військові російської армії атакували Запоріжжя 14 «шахедами». Постраждали четверо людей. Серед постраждалих двоє поліцейських (у них множинні осколкові поранення кінцівок), а також 62-річна жінка (у неї переломи ніг).

Внаслідок атаки щонайменше 15 багатоповерхівок, приватних будинків, нежитлових будівель і приміщень пошкоджені. У двох районах міста екоінспектори зафіксували засмічення земель відходами руйнування.

За фактом воєнного злочину відкрито кримінальне провадження.

Що говорять мешканці Запоріжжя про наслідки «шахедної» атаки – читайте за посиланням.

Пошкоджено будинки людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій області 14 червня, — ФОТО


Читайте також:

Дитяча кімната, кабінети психологів і соціальних фахівців: у Запоріжжя запрацював перший в місті Центр життєстійкості, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0