
Після вчорашньої нічної атаки дронів на Запоріжжя «закрили» вікна у 23 будинках: продовжується усунення наслідків ударів
Протягом всього дня 1 липня комунальники та представники інших служб ліквідовували наслідки російського удару по Запоріжжю. Станом на ранок 2 липня КП «Запоріжремсервіс» «закрило» вікна у 5 багатоквартирних та 18 приватних будинках. Використано 170 листів ОSB.
Про це повідомляє Запорізька міська рада.
Виконано улаштування тимчасової покрівлі з плівки на чотири будинки на площі 408 квадратних метрів. Використано 17 рулонів плівки.
Також провели ремонт шиферної покрівлі на 7 будинках. Використано 76 листів шиферу.
З міського резерву власникам житла та керуючій компанії надали 50 листів ОSB і два рулони плівки для самостійного виконання робіт.
Були задіяні фахівці КП «Запоріжремсервіс», ДСНС, Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, КП «ЕЛУАШ», КРБП «Зеленбуд», КП «Титан», КУ «Інститут розвитку м. Запоріжжя», управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, спеціалісти районної адміністрації, департаменту соцзахисту населення. Також допомогу надавали благодійні організації.
Роботи з усунення наслідків атаки продовжуються.
Нагадаємо, у ніч на 1 липня російські війська завдали чотири удари по Запоріжжю та Запорізькому району. Пошкоджені підприємство, ботанічний сад, 24 багатоквартирних будинки та понад 90 будинків приватного сектору.
Читайте також:
Поранено четверо людей: росіяни завдали 376 ударів по Запорізькій області
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0