USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі окупанти влаштовують масові перевірки: що шукають

На Запоріжжі окупанти влаштовують масові перевірки: що шукають

Окупанти заметушилися в очікуванні контрнаступу Збройних сил України й частіше влаштовують жорсткі перевірки в Енергодарі. Людей перевіряють не лише на вулицях, а й поквартирно.

Про це повідомив керівник Енергодарської міської військової адміністрації Дмитро Орлов.

Військові рф заходять у квартири вибірково або за списками «неблагонадійних», які склали окупанти й іноді відпрацьовують. Особливий інтерес у військових рф викликають люди з українським паспортом, а таких у місті більшість. Часом перевірки мають масовий характер.

«Перевіряють телефони на наявність українських каналів, патріотичних фотографій. Вимагають відкривати та показувати соціальні мережі. Вибірково читають листування», — пише Дмитро Орлов.

Останнім часом російські загарбники чіпляються до додатків українських банків, адже гривню вони називають «іноземною валютою» та підозрюють усіх у здійсненні «незаконних валютних операцій».

«Особливо часто такі рейди відбуваються біля міського ринку, де тиняється чимало озброєних військових», — уточнює керівник Енергодарської міської військової адміністрації.

Напруга серед окупантів та колаборантів буде збільшуватися, і ворог може стати агресивнішим, адже зворотний відлік до деокупації Енергодару розпочався. Мешканців тимчасово окупованого міста закликають бути обачними й ретельно перевіряти вміст гаджетів.

Нагадаємо, побоюючись контрнаступу Збройних сил України у школах та садках Енергодару почали поширювати інформацію про примусову евакуацію, яка триватиме до 20 квітня. Також військові рф грабують місцеві навчальні заклади.

Днями стало відомо, що колаборантів та працівників «Росатому» на станції попередили про примусову евакуацію, яка може початися незабаром.

Побоюючись наступу українських військових загарбники, ймовірно, готуються до тривалого утримання у заручниках працівників ЗАЕС. На станцію російські окупаційні війська завезли багато провізії та води.

Окупаційна влада Запорізької області заявила про створення «ополчення».


Читайте також:

«Директору» Запорізької АЕС повідомлено про підозру: йому загрожує довічне ув’язнення.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0