USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі окупанти грабують навчальні заклади

На Запоріжжі окупанти грабують навчальні заклади

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники готуючись до контрнаступу Збройних сил України. Вони не тільки мінують захоплені території, риють окопи, але й грабують заклади освіти.

Про це повідомив керівник Енергодарської міської військової адміністрації Дмитро Орлов.

З групових приміщень дитячого садочку №3 окупанти нещодавно винесли частину ліжок, матраців та інше майно. З гімназії № 2 почали вивозити парти, шафи, стелажі тощо.

«Чи дійде справа до унітазів, ми ще не знаємо. Але, зважаючи на  безславний досвід та особливу любов мародерів рф до цього «девайсу», не виключаємо, що унітази будуть «евакуйовані» в першу чергу», — пише Дмитро Орлов.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» військові рф мінують поля й територію поблизу Енергодару, абсолютно нехтуючи безпекою громадян. Також вони огородили під’їзди до об’єкта, встановивши додатковий паркан біля ЗАЕС.

Днями стало відомо, що колаборантів та працівників «Росатому» на станції попередили про примусову евакуацію, яка може початися незабаром.

Крім того, на станцію загарбники завезли багато провізії та води. Ймовірно, рашисти не відпустять персонал станції після чергової зміни й насильно заблокувавши їх на ЗАЕС, щоб утримувати людей у заручниках.

У Запорізькій області окупанти крадуть урожай й вивозять баржами.


Читайте також:

Ворог зазнає величезних втрат: школу в Запорізькій області окупанти перекваліфікували у шпиталь.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0