USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти створили так звані «федеральні комісаріати» у Запорізькій області

Окупанти створили так звані «федеральні комісаріати» у Запорізькій області

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей російська окупаційна влада готується до мобілізації.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

Фіксується формування систем військового обліку призовників, військовозобов’язаних із мешканців тимчасово окупованих територій, зокрема Запорізької області. Окупанти створили звані «федеральні комісаріати».

У російських пропагандистських телеграм-каналах регулярно розміщують оголошення окупаційної влади з вимогами, щоб чоловіки призовного віку та військовозобов’язані надали особисті дані та копії документів з подальшою постановкою на «тимчасовий облік» у новостворених «військових комісаріатах».

«Також місцевим жителям регулярно надходять повістки з вимогами з’явитися до місцевого органу РОА для постановки на «військовий облік»», — кажуть у Центрі національного спротиву.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупаційна влада погрожу чоловікам мобілізацією, якщо вони не будуть брати участь у їх так званих «виборах». Водночас окупаційна влада використала псевдовибори для збору даних чоловіків.

Російські загарбники відкривають так звані військкомати й попереджає чоловіків, що потрібно буде стати на облік. За попередніми даними, з 2024 року ставати на облік у фейкову структуру потрібно буде обов’язково.

Навесні бердянських медичних працівників зобов’язали стати на військовий облік. На днях стало відомо, що в окупованому курортному місті зобов’язали стати на військовий облік усіх чоловіків, які працюють на підприємствах. Крім того, на тимчасово окупованій частині Запорізької області активізувалося «вербування» до лав армії РФ.

На початку літа на окупованій частині нашого регіону вже працювало 44 «військово-облікові столи». Пізніше було створено «Військовий комісаріат Запорізької області». Виконуючим обов’язки керівника призначено підполковника Дмитра Кучабського.

Ліквідовано ворожі штаби, жива сила й склади з боєкомплектами: «бавовна» в Запорізькій області.


Читайте також:

Гауляйтер Запорізької області призначив «сенатора»: хто ним став.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0