USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти планують позбавити майна всіх мешканців, що виїхали з окупованої частини Запорізької області

Окупанти планують позбавити майна всіх мешканців, що виїхали з окупованої частини Запорізької області

Російська окупаційна влада прийняла рішення відповідно до якого люди, що виїхали з окупації, не можуть доручати рідним або знайомим розпоряджатись їх майном.

Про це повідомляє «Бердянськ Сьогодні».

Українці, що виїхали з окупації, раніше робили довіреності на рідних чи знайомих, що залишилась в місті, та надсилали їм цей документ, щоб їх майно не визнали «безхазяйним». Наразі ж окупаційна влада заявила, що тепер не приймають довіреності оформлені  українськими нотаріусами та у консульствах РФ. Відповідний наказ підписав гауляйтер Євген Балицький.

«Окрім того, як пишуть окупанти: «в доверенности, выданной для представительства по отношению к объекту недвижимости, должна быть указана страна местонахождения указанной собственности». Не важко здогадатись про яку країну йде мова. І що зробити таку довіреність на базі українських документів про власність просто неможливо», — йдеться у виданні.

Відтепер люди чиє майно залишилось в окупації, змушені повертатись і підтверджувати, що воно не «безхазяйним». При цьому, через пункт пропуску загарбники пропускають не більше 10% від тих, кому потрібно потрапити на тимчасово окуповані території. А частина людей взагалі отримали заборону на в’їзд на кілька років.

У бібліотеки тимчасово окупованих територій завозять пропагандистську літературу


Читайте також:

Співробітниця оборонного підприємства у Запоріжжі «зливала» ФСБ розвіддані, щодо ремонту бойової техніки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0