USD: EUR:
... в Запорожье
Обов'язковій евакуації в Запорізькій області підлягають п'ять сімей з дітьми

Обов'язковій евакуації в Запорізькій області підлягають п'ять сімей з дітьми

Рада оборони Запорізької області обговорила питання примусової евакуації з прифронтових населених пунктів. Всього їй підлягали 27 сімей: 43 дорослих і 39 дітей.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

За словами голови Василівської районної військової адміністрації Богдана Староконя, у прифронтових населених пунктах району залишилося дві сім’ї: троє дорослих і четверо дітей. Вони проживають у місті Степногірськ, яке майже щодня обстрілюється ворожими військами.

Дорослі відмовляються виїжджати попри те, що їм виділили місця в притулку в Запоріжжі та пообіцяли забезпечити дітей усім необхідним для навчання в школі.

Ще три сім’ї з дітьми залишилися в місті Гуляйполе. Це 8 дорослих і 4 дітей, які мають покинути небезпечне місце проживання. З ними працюють фахівці ювенальної служби, люди вже погодилися виїхати з міста.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», 28 серпня стало відомо, що запроваджується обов’язкова евакуація дітей та маломобільних людей з Гуляйполя, Степногірська, Преображенки, Єгорівки та Новопавлівки. Планується, що вона триватиме впродовж місяця

У Запорізькій області окупанти змушують українців чистити окопи


Читайте також:

На Запоріжжі окупанти намагаються знайти масовку для «міжнародного» фестивалю

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0