USD: EUR:
... в Запорожье
Міністр охорони здоров'я  відвідав медиків, які постраждали у пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні

Міністр охорони здоров'я відвідав медиків, які постраждали у пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час робочого візиту до Запоріжжя відвідав медичних працівників, які постраждали внаслідок трагедії в обласній інфекційній лікарні: лікаря-анестезіолога Антона Клімова та медичного брата Олександра Сіміна.

Про це повідомляють у МОЗ.

«Я зустрівся з медичними працівниками, які постраждали у наслідок пожежі. Антон Клімов та Олександр Сімін надавали медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Перед тим, як почалася пожежа, чоловіки пішли за обладнанням, необхідним для продовження медичних процедур. Коли повернулися – побачили полум’я, намагалися врятувати пацієнтів та свою колегу, проте самі зазнали ушкоджень. Дякую їм за мужність та сміливість. Зараз важливо, аби Антон та Олександр якомога швидше одужали», – повідомив Максим Степанов.

Лікар-анестезіолог отримав незначні опіки та отруєння продуктами горіння, а медбрат – опіки нижніх кінцівок другого ступеня.

Очільник МОЗ зазначив, що усім вісьмом потерпілим наразі надається медична допомога, усі вони знаходяться під постійним наглядом лікарів.

«Країна досі не може оговтатися від страшної трагедії. Загинули 4 людини, серед них і лікар-анестезіолог Ольга Гліва – молодий лікар, яка тільки у 2020 році закінчила інтернатуру. Наразі спеціалісти з’ясовують обставини трагедії, аби не допустити подібних випадків у майбутньому», – каже міністр охорони здоров’я України.

Обласна державна адміністрація під керівництвом Олександра Старуха вже ухвалила рішення виділити з бюджету області невідкладну фінансову допомогу сім’ям загиблих у розмірі 50 тисяч гривень.

На місці трагедії продовжують працювати оперативно-слідчі групи для якнайшвидшого встановлення причин вибуху.

Нагадаємо, у реанімаційному боксі COVID-відділення загинуло троє пацієнтів та анестезіолог. Їм було 91, 76 та 64 роки, лікарю – 26. Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Смерть наступила від шоку, викликаного термічними опіками. Ще двох постраждалих з опіками і отруєнням продуктами горіння були доставлені в медустанови.

Зокрема, під час пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні загинув ветеран Внутрішніх військ МВС України, полковник у відставці Захаров Олександр Семенович.

В облдержадміністрації вже вирішили виділити з резервного фонду допомогу сім’ям загиблих – по 50 тисяч гривень.

У Запоріжжі вже затримали першого підозрюваного у пожежі в обласній інфекцій лікарні – відповідального за протипожежну безпеку медзакладу.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Степанов приїхав до Запоріжжя і побував на місці пожежі в інфекційній лікарні.

Генпрокуратура вже розпочала розслідування причини пожежі. Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вже озвучили попередні причини загоряння в медустанові.

Як вже писав «Перший Запорізький, голова області Олександр Старух доручив створяти комісію для розслідування пожежі в обласній інфекційній лікарні. Найближчим часом всі лікарні області, що приймають хворих на COVID-19, будуть перевірені на предмет пожежної безпеки.

Президент Зеленский відреагував на пожежу у Запорізькій обласній інфекційній лікарні і висловив слова співчуття.

Читайте також:

Як гасили пожежу в Запорізькій обласній інфекційній лікарні, – ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0