USD: EUR:
... в Запорожье
До моря ніхто не їде: як окупаційна влада Запорізької області імітує туристичний сезон

До моря ніхто не їде: як окупаційна влада Запорізької області імітує туристичний сезон

Перші два тижні літа промайнуло. До початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну людей вже активно їздили до Кирилівки, Бердянську та Приморська на відпочинок. Втім вже третій рік поспіль на Азовському узбережжі можна побачити лише поодиноких відпочивальників. Тож окупаційна влада Запорізької області імітує туристичний сезон.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву.

Щоб заманити росіян на море, псевдовлада вигадала «тури вихідного дня» у Бердянськ та Кирилівку. Квитки продають у Ростові-на-Дону. От тільки бажаючих їх придбати немає.

«По факту ці тури порожні, адже слугують легендою розселенню дружин гастролерів з РФ на захоплених курортах», – повідомляє спротив.

На Азовське узбережжя в Запорізькій області окупанти також почали завозити дітей з інших тимчасово окупованих територій України.

«Низка пансіонатів стали осередками пропаганди, де дітям проводять нацистські лекції щодо величі РФ, й намагаються інтегрувати їх в тоталітарне суспільство», – йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупаційна влада Бердянського району наче навмисно зганяє людей на відпочинок до моря. При цьому, над головами людей буквально літають російські винищувачі. Мешканці Бердянська також зазначають, що після окупації від курорту нічого не лишилося.

Крім того, окупанти змушують власників готелів в Запорізькій області доносити на відвідувачів. Раніше загарбники прозвітували про підготовку готелів до курортного сезону в Бердянську.

На окупованій частині Запорізької області спостерігається гострий дефіцит кадрів в адміністраціях


Читайте також:

Позбавили звання та конфіскували майно: на лаві підсудних опинився поліцейський з Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0