USD: EUR:
... в Запорожье
Окупаційна влада Запорізької області «зганяє» населення на море, щоб за їх відсутності «націоналізувати» житло

Окупаційна влада Запорізької області «зганяє» населення на море, щоб за їх відсутності «націоналізувати» житло

Російська окупаційна влада створює ілюзію старту курортного сезону на узбережжі Азовського моря в Запорізькій області. Попри гучні заяви про підготовку та старт – бажаючих відпочити на морі небагато. Як правило до Бердянська, Кирилівки та Приморська їдуть мешканці сусідніх окупованих населених пунктів. Втім наразі люди бояться їхати до моря, бо їх житло можуть «націоналізувати».

Про це повідомляє «Зла мавка», жіночий партизанський рух на окупованих територіях України.

Окупаційна влада Бердянського району наче навмисно зганяє людей на відпочинок до моря. Місцеві жителі переконані, що загарбники діють за маріупольським сценарієм – поки люди на морі в їх оселі заселяють окупантів з РФ.

«Ми боїмося залишати свої домівки, адже якщо поїдеш на відпочинок, через два тижні повернешся, а у твоїй квартирі вже живуть люди з Калмикії чи інших далеких куточків РФ», – розповідає місцева жителька.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти змушують власників готелів в Запорізькій області доносити на відвідувачів. Загарбники також прозвітували про підготовку готелів до курортного сезону в Бердянську. При цьому, над головами людей буквально літають російські винищувачі. Мешканці Бердянська також зазначають, що після окупації від курорту нічого не лишилося.

В Запорізькій області окупанти проводять інвентаризацію українських земель


Читайте також:

Ворог не припиняє завдавати авіаційні та артилерійські удари по Запорізькій області: є руйнування житла

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0