USD: EUR:
... в Запорожье
«Невідомо, чи вдасться відновити роботу»: директор «Укргідроенерго» розповів про наслідки влучання ракет по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі

«Невідомо, чи вдасться відновити роботу»: директор «Укргідроенерго» розповів про наслідки влучання ракет по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі

Внаслідок трьох ракетних влучань Дніпровська ГЕС має серйозні пошкодження.

Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

Нагадаємо, флагман української гідроенергетики об’єднує у собі дві гідроелектростанції: ГЕС-1, побудовану у 1932 році, та ГЕС-2, побудовану у 1969-1974 роках.

«ГЕС-1 зараз не працює (внаслідок минулих ракетних влучань, – прим.). Сьогодні було пряме влучання – дві ракети по ГЕС-2. ГЕС-2 в критичному стані, під загрозою. Ми не знаємо в якому об’ємі, з якою потужністю вона зможе працювати. Доведеться відновлювати повністю машинний зал і електричне обладнання. Ще одна ракета прилетіла по підкранових балках і поцілила в опору, – розповів керівник  «Укргідроенерго».

За словами Ігоря Сироти, найближчим часом спеціалісти визначать ступінь пошкоджень ГЕС. І визначать, чи зможе вона працювати, бодай, в обмеженому режимі.

Як вже писав «Перший Запорізький», сьогодні вранці ворожі війська атакували найбільшу гідроелектростанцію України – ДніпроГЕС.

Удар по Запоріжжю: є загиблий та вісім поранених, ворог випустив майже 20 ракет


Читайте також:

«Системи «Петріот» повинні захищати Запоріжжя»: президент України – про масовану ракетну атаку

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0