USD: EUR:
... в Запорожье
Цвіль та прострочені продукти: на Центральному ринку Запоріжжя знайшли низку порушень, - ВІДЕО

Цвіль та прострочені продукти: на Центральному ринку Запоріжжя знайшли низку порушень, - ВІДЕО

«Я такий **пи ніде не бачив», – заявив виконавчий директор Спілки споживачів України Максим Несміянов під час ревізії ринку Анголенко.

Відео перевірки Несміянов опублікував на своєму каналі у мережі YouTube.

Коли фахівець зайшов у павільйон зі свіжомороженою рибою, він був шокований якістю продукції. Риба була придатною до 20 жовтня, а перевірка проходила 28 листопада. Товар, який він дістав з однієї шухляди, був у жахливому стані. На рибі були цвіль і грибок, а продавець казав, що вона знижена в ціні, а білі плями – сіль.

Крім того, Максим Несміянов на одному з прилавків виявив молоко, у якого термін придатності закінчився ще 17 днів тому.

Також у продавців із свійським птахом не знайшли печаток від ветеринарів, а продавці курятини відмовилися показувати маркування на ящиках, але пізніше йому вдалося все-таки розглянути порожні ящики та частина маркування на них також була простроченою.

На цьому сюрпризи на Центральному ринку міста не закінчилися. На прилавках знайшли прострочені на 7 місяців спеції, гнилий та з цвіллю хурму за 10 грн, тоді як нормальну можна придбати за 18 грн на цьому ж ринку.

Але не все так погано, експерт зазначив, що на ринку можна знайти і нормальну, свіжу рибу із документами від лабораторії.

Нагадаємо, у Шевченківському районі чотири дівчини віком від 15 до 16 років побили на спортмайданчику школи однолітків 16, 13 та 14 років. Найактивнішу учасницю бійки суд відправив на два місяці до СІЗО. Щодо ще двох підозрюваних застосовані запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Читайте також:

У Запоріжжі автомобіль на Космічному спуску на швидкості протаранив бетонну опору мосту, – ФОТО

На Запоріжжі четвертий місяць шукають зниклого 11-річного хлопчика: результати невтішні

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Бидон2021-12-15 15:55:33
Вот здесь санкции-это святое. Какое там ЕС и НАТО?