USD: EUR:
... в Запорожье
Запорізький призер Олімпіади зустрівся з президентом Зеленським та отримав державну нагороду, – ФОТО

Запорізький призер Олімпіади зустрівся з президентом Зеленським та отримав державну нагороду, – ФОТО

Вчора, 17 серпня, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з українськими спортсменами – переможцями та призерами XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо та їхніми тренерами.

Нагадаємо, українські олімпійці вибороли 19 нагород.

«Ви своєю великою працею заробили таку кількість медалей. Я розумію, як складно готуватися до Олімпіади в час пандемії COVID-19. Ви всі – молодці, ви перемогли. Перемогли COVID, здолали відстань до цієї Олімпіади. А ми вас дуже підтримували», – наголосив Володимир Зеленський і вручив атлетам, які завоювали золоті, срібні та бронзові медалі на Олімпіаді-2020, та їхнім тренерам державні нагороди.

Серед тих, хто зустрівся з главою держави та отримав з його рук нагороду, став запорізький борець, срібний призер Олімпіади у Токіо Парвіз Насібов. Володимир Зеленський нагородив спортсмена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

«На прийомі у нашого Шановного Президента, Володимира Олександровича Зеленського! Для мене була велика честь познайомитися з Вами особисто! Спасибі Вам велике за такий теплий прийом і за те, що гідно оцінюєте нашу працю! Вірю, що з вашою участю нашій країні забезпечено світле майбутнє і процвітання», – поділився Парвіз Насібов враженнями від зустрічі на своїй сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, 4 серпня, 22-річний борець греко-римського стилю виборов срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Про шлях Парвіза Насібова до перемоги «Перший Запорізький» розповідав у великому матеріалі.

Міська влада вже пообіцяла виділити призеру Олімпіади гроші на придбання квартири у Запоріжжі.

Як в Запоріжжі на ЗАЗі збирають нові автомобілі Renault, Kia і LADA: екскурсія на виробництво, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

Ведмедів із запорізького зоопарку відправлять до Нідерландів, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

активист2021-08-19 14:21:08
За на с вами счет? И какому-то чучмэку!?