USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області окупанти закрили лікарню

У Запорізькій області окупанти закрили лікарню

Російська окупаційна влада кілька місяців шантажувала медичних працівників, котрі не брали паспорт країни-агресора на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. У лікарнях складали списки тих, хто не взяв паспорт РФ і регулярно чинили на них тиск, щоби примусово паспортизувати. Ворог погрожував скороченням заробітної плати працівникам із українським паспортом. Але навіть це не змусило людей взяти російський паспорт і один із медичних закладів у регіоні ворог закрив.

Про це повідомляють у Генеральному штабі Збройних Сил України.

В одній із лікарень Кам’янки з початку цього року російські загарбники шантажували співробітників Центру первинної медико-санітарної допомоги тим, що без російського громадянства їхню заробітну плату буде скорочено на 60%. Але навіть такі умови не змусили людей відмовитись від українського громадянства.

У результаті російські загарбники повідомили про закриття лікувального закладу.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», російські загарбники планують перевести лікарню Бердянська на російське програмне забезпечення. Програма працює виключно через електронний ключ, який можна отримати із паспортом РФ в окупаційній податковій.

Евакуюються тільки колаборанти: на Запоріжжі ворог не дає змоги виїхати з окупації мирним жителям.


Читайте також:

Окупанти закрили доступ до моря у Приморському Посаді: деталі.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0