USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти закрили доступ до моря у Приморському Посаді: деталі

Окупанти закрили доступ до моря у Приморському Посаді: деталі

Військові російської армії після окупації Приморська, Кирилівки та Бердянська почали масово відбирати у власників бази відпочинку та дитячі табори. Деякі бази окупанти грабують, а на інших живуть. Сьогодні окупаційна влада опублікувала перелік відкритих для відпочинку пляжів. Виявилось, що доступ до моря у Приморському Посаді для людей закрили.

Про це повідомляють у Приморській сільській раді.

Російська окупаційна влада опублікувала перелік пляжів які доступні для відпочинку. Цього сезону російські загарбники відкрили пляжі у селищах Новокостянтинівка, Ботієво, Строганівка й Степанівка Перша. А от Приморського Посаду у переліку немає.

Російські загарбники давно перекрили в’їзд на Азовське море саме на цій локації. На Приморському Посаді ворог облаштував військову базу, а на узбережжі дислокується ворожа техніка та окупаційні війська.

Місцеві бази відпочинку масово грабують військові російської армії.

«Приазовська селищна рада закликає мешканців громади, що перебувають в окупації, утриматися від виїздів до узбережжя в найближчі місяці через важку безпекову ситуацію», — йдеться у повідомленні сільради.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» у Запорізькій області, курортний сезон у 2023 році не розпочнеться. Заборону на проведення комплексу оздоровчих заходів знімуть після скасування воєнного стану.

Під час руху ворожого поїзда на Запоріжжі прогримів вибух.


Читайте також:

«Бавовна» у Запорізькій області: удари припали по двох базах відпочинку, де жив ворог.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0