USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі адвокатка Регіна Харченко стала в.о. мера Запоріжжя: що про неї відомо

У Запоріжжі адвокатка Регіна Харченко стала в.о. мера Запоріжжя: що про неї відомо

Сьогодні, 24 квітня, депутати Запорізької міської ради депутати під час позачергового засідання звільнили з посади секретаря міськради Анатолія Куртєва і призначили на це місце депутатку (фракція «Слуга народу») Регіну Харченко.

Новим секретарем Запорізької міської ради і відповідно виконувачем обов’язків міського голови обрали колишню голову фракції партії «Слуга народу», адвокатку Регіну Харченко (фракція «Слуга народу»).

Вчора на своїй сторінці у соціальній мережі Харченко так прокоментувала необхідність оновлення керівництва міста.

«Нам дивно, що на постійній основі блокуються засідання сесій Запорізької міської ради, що унеможливлює повноцінну роботу органу у прифронтовому місті.  Місті, де рішення та допомога повинні прийматись оперативно та спрямовуватись на розвиток та підтримку людей. Замість цього ми отримуємо недовіру до секретаря та місцевого органа у 90%, постійні згадування Запоріжжя у ЗМІ як корумпованого та несамостійного міста та відтік населення, коли його підтримка як тилу, так необхідна військовим», – зазначила депутатка.

Регіна Харченко народилася 21 вересня 1990 року в селі Октябрське  (зараз – Кучук-Бораш) Первомайського району АР Крим.

У 2013 році закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». У 2022 році закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». У 2024-му закінчила Класичний приватний університет за спеціальністю «Журналістика».

У 2013-2015-му Регіна Харченко була головним спеціалістом-юрисконсультом управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі Запоріжжя.

У 2015-2016-му – головним державним інспектором юридичного відділу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників Запоріжжя.

Крім того, Регіна Харченко у минулому працювала юрисконсультом компанії «Феміда» та була адвокаткою у юридичній фірмі «Ярослав Гришин та партнери». Була юрисконсультом у комунальній установі «Обласний центр медико-соціальної експертизи» Запорізької обласної ради в той час, коли її очолював Анатолій Куртєв.

З вересня 2021 по квітень 2024 була фізичною особою-підприємцем. Види діяльності: «Діяльність у сфері права» та «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування».

З 2016 року була помічником-консультантом депутата Запорізької обласної ради. З 2020 року стала депутаткою Запорізької міської ради. Входить до складу постійної комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.

До 22 квітня була головою фракцію партії «Слуга народу» у Запорізькій міській раді. За день до призначення секретарем міськради депутати міської фракції партії «Слуга народу» відкликали її з посади.

Запорізька міська рада звільнила з посади в.о. мера Анатолія Куртєва


Читайте також:

«Намагається здійснити у місті політичний переворот»: в.о. мера Анатолій Куртєв звинуватив голову Запорізької ОВА у захопленні влади

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0