USD: EUR:
... в Запорожье
Тренінги, спілкування та розвиток: у центрі Запоріжжя відкрили новий молодіжний простір, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Тренінги, спілкування та розвиток: у центрі Запоріжжя відкрили новий молодіжний простір, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора, 17 квітня, у центрі Запоріжжя відкрили новий  сучасний простір для спілкування та навчання молоді – молодіжний центр «People.ua».

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

«Місто без молоді – це місто без майбутнього. Тому ми об’єднувати молодь регіону навколо спільних інтересів, культури, навчання, спілкування, розвитку нашої країни, наскільки б це не було складно під час війни у 30 кілометрах від лінії фронту, – розповів під час відкриття голова Запорізької ОВА Іван Федоров. – Цей центр створений не лише для жителів Запоріжжя, а й молоді з тимчасово окупованої території, які залишили там своє буденне життя. Вкрай важливо об’єднувати таких тут. Тому що саме люди, які будуть приходити до цього центру, будуть відновлювати життя на деокупованих нашими героїчними військовими територіях».

У молодіжному центрі площею понад 300 квадратних метрів створені два великі коворкінги, а також музичні класи, кабінети для роботи і проведення тренінгів та навчальних заходів.

«Ми завжди кажемо, що молодь є майбутнім країни. Але насправді молодь – це сьогодення і серце нашої країни. І тому важливо залучати їх. Щоб вони розуміли, що їхню думку чують, що вони причетні до змін, які відбуваються в країні. Це є запорукою правильного шляху і правильного відновлення нашої країни, – зазначила керівниця напряму «Громадська безпека та відновлення» Програми розвитку ООН в Україні Федеріка Діспенца, – Дуже важливо, що тепер вони мають такий простір, де можуть збиратися разом. Це є запорукою того, що вони будуть розвиватися і покращувати ситуацію у громадах».

Молодіжний центр «People.ua» розташований по проспекту Маяковського, 7. Графік роботи: 10:00 – 20:00 без перерви. Слідкувати на графіком активностей можна на сторінці центру в Instagram.

«Наша основа ціль – об’єднання молоді та надання їй умов для самореалізації та комунікації. Дати їм умови для творчого розвитку, – розповіла керівник проєкту, головний спеціаліст управління культури Мелітопольської міської ради Альона Кузнєцова, – Перед підготовкою цього проекту, ми провели опитування серед молоді з числа ВПО з проханням поділитися своїми потребами. У цьому центрі ми і втілюємо їхні побажання».

Вже зараз у центрі починається роботи школи дизайну і школи волонтерства, також на молодь чекають курси СММ і проєктного менеджменту. Окрім формальної та неформальної освіти, центр може бути місцем для зустрічей та спілкування, організації клубів за інтересами.

Цей амбітний проєкт для всієї молоді Запорізької області створила ГО «People.ua» за підтримки Мелітопольської міської ради та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».


Читайте також:

На запорізькій Хортиці влаштовують весняне прибирання: подробиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0