USD: EUR:
... в Запорожье
Під Запоріжжям вороги вдарили ракетами по дитячому садку та школі: опублковані фото та відео наслідків

Під Запоріжжям вороги вдарили ракетами по дитячому садку та школі: опублковані фото та відео наслідків

У момент удару в дошкільному закладі знаходився черговий, але на щастя його врятувало правило «двох стін».

Про це повідомляє прес-служба ЗОВА.

Глава ЗОВА Олександр Старух сьогодні побував у дитячому садку, що знаходиться у смт. Степногірськ Василівського району. У двір цього дошкільного навчального закладу нещодавно потрапила ворожа ракета, уламками вибило близько ста вікон, пошкодило стіни та меблі.

Голова Степногірської селищної ради Ірина Кондратюк розповіла, що ворог майже щодня обстрілює селище, тож під загрозою – кожен мешканець. У населеному пункті від початку березня немає централізованого водопостачання, не працюють аптеки.

Ще один навчальний заклад, який намагався зруйнувати окупант, – школа у Комишевасі. Навчальний заклад має історичну цінність, оскільки його збудували вже понад 100 років. Ворог потрапив ракетою у двір. Від цього були пошкоджені класи, поламані меблі, вибиті вікна. У цій школі навчалися і діти з особливими потребами.

Також у Камишевасі були прильоти і до житлових будинків. Одна з квартир була зруйнована вщент.

– Переконаний, що ми відбудуємо цей садок і школу, вони будуть ще кращими, ніж були до цього. Обласна влада разом із громадою обов’язково відновить зруйноване і учні зможуть повернутися вже до нових класів, – наголосив керівник ЗОВА.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні у четвер, 9 червня, прокоментував ситуацію на фронті на 106-й день повномасштабної війни, в якому зазначив, що є певний позитив у Запорізькій області, де вдається зривати плани окупантів.

Читайте також:

Глава ЗОВА повідомив, що до Мелітополя зайшли бойовики «ДНР», які продовжують терор місцевого населення

Склад боєприпасів, танк, гаубиця та особовий склад: втрати окупантів у Запорізькій області за 9 червня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0