USD: EUR:
... в Запорожье
Починається евакуація мирного населення з Маріуполя до Запоріжжя

Починається евакуація мирного населення з Маріуполя до Запоріжжя

Оновлено о 12:50

Маріупольська міська рада повідомляє: “У зв’язку з тим, що російська сторона не дотримується режиму тиші і продовжила обстріл як самого Маріуполя, так і його околиць, з метою безпеки евакуація населення перенесеться. Просимо всіх маріупольців розходитись і прямувати до місць укриття. Додаткову інформацію про евакуацію буде розміщено найближчим часом. На даний момент йдуть переговори з російською федерацією щодо встановлення режиму тиші та забезпечення безпечного гуманітарного коридору. Також інформуватимуть мешканців міста поліцейські за допомогою гучномовців.

У Маріуполі та Волновасі домовилися про режим тиші з 09:00 ранку, зараз опрацьовуються деталі евакуації мирного населення

Про це повідомив у Telegram голова Донецької ОДА та ОВА Павло Кириленко.

«До уваги жителів Волновахи та Маріуполя. Про евакуацію. Наразі є підтвердження режиму тиші з 09:00. Ці хвилини опрацьовуємо деталі евакуації», – заявив він.

Кириленко наголосив, що координує процес та всі сторони Донецька обласна військова адміністрація. Тому треба довіряти лише офіційній інформації, розміщеній на її сторінці або з посиланням на неї.

З 11:00 розпочинається евакуація мирного населення. Як гуманітарний «зелений» коридор обрано маршрут Маріуполь – Микільське – Розівка ​​– Пологи – Оріхів – Запоріжжя.

Евакуація населення буде з трьох локацій муніципальними автобусами:

  • СК «Іллічівець» (пр. Нахімова, 53)
  • Драматичний театр (Театральна площа, 1)
  • Кальміуська районна адміністрація (пр. Металургів, 193)

Маршрут гуманітарного коридору для Волновахи:

Волноваха – Валер‘янівка – Новоандріївка- Кирилівка – Вугледар – Покровськ – Дніпро, Запоріжжя

Слідуючи маршруту гуманітарного коридору в період тиші (з 9:00 до 16:00), можна буде виїхати з міста на особистому транспорті. Величезне прохання до всіх водіїв, які виїжджають із міста, максимально сприяти евакуації мирного населення – беріть із собою людей, заповнюйте максимально транспорт.

Відхилятися від маршруту гуманітарного коридору КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.


Читайте також:

У Запорізькій області Збройні Сили України продовжують ліквідувати противника: загарбник деморалізований і несе втрати

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0